Kategorije Filtri Izberi kategorijo
0 0
0
MC112CS 10/100MBPS WDM MEDIA CONVERTER TP-LINK
Datum dostave
od ponedeljka 28. junija
Več informacij Zapri info

Big Bang dostava, vnos in odvoz

Dostava, ki ni zgolj dostava. Naročen izdelek dostavimo v najkrajšem možnem času, prinesemo pa ga tudi v vaše stanovanje in tako poskrbimo za varnost ter brezhibnost vašega novega aparata. Popolnoma brezplačno odpeljemo še vaš stari aparat (ta naj bo že pripravljen na odvoz). Prilagodimo se vašim željam o terminu dostave, o katerem se dogovorimo skupaj z vami po prejetem naročilu.

Dostava po pošti

Naročila izdelkov na zalogi, oddana od ponedeljka do petka do 12. ure, odpremimo isti dan. Dostava poteka prek Pošte Slovenije.

Vračilo izdelkov
Možnost 14-dnevnega odstopa od nakupa
Več informacij Zapri info

Vračilo izdelkov je možno v skladu z zakonodajo, več informacij pa se nahaja v pogojih poslovanja.

627582 TP LINK Računalniški pribor 26,99 €
ID: 627582
Pri dobavitelju

MC112CS 10/100MBPS WDM MEDIA CONVERTER TP-LINK

26,99 €
Računalniški pribor TP LINK
Dodaj v košarico
Opis izdelka
Opis izdelka
MC112CS je media konverter, ki pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno.

 

Z WDM tehnologijo MC112CS potrebuje le en optični kabel za pošiljanje in sprejemanje podatkov, kar prihrani stroške. Narejen je za uporabo z enim optičnim kablom s SC-Type konektorjem. Deluje na 1310nm pri pošiljanju podatkov in na 1550nm pri sprejemanju podatkov. TP-LINK MC111CS je eden od primerov za sodelovanje z MC112CS. Lahko deluje kot posamezna naprava (brez ohišja).

- podaljša domet optičnega omrežja do 20km
- zunanji napajalnik
- WDM tehnologija za pošiljanje in sprejemnje podatko na enem optičnem kablu

Več na uradni strani.

Tehnične podrobnosti
Tehnične podrobnosti
Računalniški dodatki
pretvornik
Garancija v letih
2
Mnenja drugih
Ocene (0)
0.0
Izdelek še nima komentarjev. Bodi prvi!

Tvoja ocena

Bodi prvi! Prijavi se na e-novice in prvi prejmi najnovejše popuste.
Zagotavljamo ti 100 % zasebnost.
Ker želimo, da bo naša komunikacija z vami zakonita in vredna zaupanja, vas prosimo za soglasje za naslednje možnosti obdelave osebnih podatkov.

Podrobnosti si lahko ogledaš na povezavi.