Kategorije Filtri Izberi kategorijo
0 0
0
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D
Vračilo izdelkov
Možnost 14-dnevnega odstopa od nakupa
Več informacij Zapri info

Vračilo izdelkov je možno v skladu z zakonodajo, več informacij pa se nahaja v pogojih poslovanja.

665606 HP Omrežna oprema 131,99 €
ID: 665606
Izdelka trenutno ni na zalogi

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D

131,99 €
Brezplačna poštnina

Brezplačna dostava izdelka do vhoda v stavbo v sodelovanju s Pošto Slovenije.

Izdelka trenutno ni na zalogi
Izdelek bo kmalu na zalogi. Prejmite obvestilo!
Opis izdelka
Opis izdelka

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR, J4858D

Tehnične podrobnosti
Tehnične podrobnosti
Hitrost komunikacije
LAN 10/100/1000 Mbps
Vodilo mrežne kartice
SFP
Garancija v letih
3
Mnenja drugih
Ocene (0)
0.0
Izdelek še nima komentarjev. Bodi prvi!

Tvoja ocena

Bodi prvi! Prijavi se na e-novice in prvi prejmi najnovejše popuste.
Zagotavljamo ti 100 % zasebnost.
Ker želimo, da bo naša komunikacija z vami zakonita in vredna zaupanja, vas prosimo za soglasje za naslednje možnosti obdelave osebnih podatkov.

Podrobnosti si lahko ogledaš na povezavi.