Enostavna zamenjava: zasnovane za slušalke Jabra Evolve 20/20se/30/30II/40/65/65+, te ušesne blazinice nudijo popolno prileganje in optimalno kakovost zvoka. Enostavno jih je spremeniti, orodje ni potrebno. Par svežih ušesnih blazinic bo poskrbel, da se bodo vaše slušalke v samo nekaj sekundah počutile kot nove!
Mehki in udobni: Ušesni čaščki imajo gladko površino iz beljakovinskega usnja in so napolnjeni z mehko peno, zaradi česar so slušalke udobne za nošenje, tudi če jih uporabljate dlje časa.
Učinek zmanjševanja hrupa: mehke ušesne blazinice ne zagotavljajo samo udobja, ampak učinkovito izolirajo zunanji hrup, tako da lahko uživate v čisti in nemoteni izkušnji poslušanja.
Tehnični podatki:
Barva: Črna
Velikost: 7x7x1,5 cm
Materiali: Protein usnje, mehka pena
Združljivo z: Jabra Evolve 20/20se/30/30II/40/65/65+
Paket vključuje:
Ušesne blazinice x 2
Podatki o proizvajalcu vključujejo informacije (naziv, naslov, državo in elektronski naslov) povezane s proizvajalcem izdelka.
Shenzhen Aiyida Technology
Hulianwangchanyejidi Cqu306 Baoanqu Xingyelu 2005hao, 518100 Shenzhen
Sweden
Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja skladnost izdelka z zahtevanimi predpisi.
Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.

Produktni dokumenti z opozorili ter varnostnimi in drugimi ključnimi informacijami, povezanimi z določenim izdelkom.