KuhinjeHome & CookB2BAkcije & promocije
+2 sliki
<
>
Dodaj na seznam želja
Tehnične podrobnosti
Barva
antracit
GLOBINA [CM]
3
ŠIRINA [CM]
4
VIŠINA [CM]
2-3
Tip senčila
stranica šotora/pavilijona
Opis izdelka
Ta paviljon nudi odlično zatočišče za družinska in prijateljska srečanja, odličen je za popoldanske piknike, rojstnodneve zabave in ostale dogodke na svežem zraku. Ta nastrešek ima trdno železno konstrukcijo, zato je močan in trden ter primeren za uporabo na prostem. Zložljiva streha vas ščiti pred škodljivimi UV žarki in dežjem, zato lahko brez skrbi uživate v dogodkih na prostem. Opomba: Ta izdelek se ne sme NIKOLI uporabljati v slabem vremenu, npr. ob močnem vetru, nalivu, snegu, nevihtah itd.Barva: AntracitnaMaterial: Blago (100 % poliester s PA oblogo), železoCelotne dimenzije: 4 x 3 x 2,3 m (D x Š x V)Gostota blaga strehe: 180 g/m²Z zložljivo strehoPotrebno sestavljanje: Da 313625
Varnostne informacije in dokumenti
Podatki o proizvajalcu

Podatki o proizvajalcu vključujejo informacije (naziv, naslov, državo in elektronski naslov) povezane s proizvajalcem izdelka.

Haba Trading B.V.

Mary Kingsleystraat 1 5928SK Venlo The Netherlands

Netherlands

[email protected]

Odgovorna oseba v EU

Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja skladnost izdelka z zahtevanimi predpisi.

Haba Trading B.V.

Mary Kingsleystraat 1 5928SK Venlo The Netherlands

Netherlands

[email protected]

Slike o varnosti izdelka

Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.

vidaXL Paviljon z zložljivo streho 4x3x2,3 m antraciten 180 g/m²

ID: 20729450
-142,00 €
353,99
495,99 €
Na voljo v 6-8 delovnih dneh
Marketplace ponudba
Ponudba prodajalca Big Bang Marketplace-a. Nakup je mogoč izključno preko spleta.Več informacij
Prodajalec
Odpremlja iz države
Nizozemska
Brezskrben nakup
Možnost vračila v 14 dneh
Dostava
Standardna dostavapredvidoma od četrtka, 12.3. naprej
Izdelki prodajalca
Na voljo še 2 ponudbi od 358.99 €
Več o prikazovanju ponudb