KuhinjeHome & CookB2BAkcije & promocije
<
>
Dodaj na seznam želja
Opis izdelka

Dvostranski dizajn: ta potiskalnik obnohtne kožice ima dvojni dizajn za vsestransko uporabo. En konec ima ukrivljeno obliko, idealno za nežno potiskanje obnohtne kožice, medtem ko je drugi konec koničast za čiščenje pod nohti in odstranjevanje umazanije.

Visokokakovostno nerjaveče jeklo: ta potiskalnik obnohtne kožice je izdelan iz visokokakovostnega nerjavečega jekla, da traja. Odporen je na rjo in korozijo, kar zagotavlja dolgotrajno delovanje in ohranja svoj sijaj skozi čas.

Nedrseč oprijem: Ročaj potiskalnika obnohtne kožice je zasnovan tako, da ne drsi, kar zagotavlja udobje in nadzor med uporabo. To zagotavlja natančno potiskanje obnohtne kožice in preprečuje nenamerne zdrse.

Tehnični podatki:

Barva: srebrna

Velikost: Dolžina: 11,8 cm Širina: 0,8 cm Višina: 0,6 cm

Material: Nerjaveče jeklo

Paket vključuje:

Potiskalnik obnohtne kožice x 1

Varnostne informacije in dokumenti
Da bi se izognili nevarnosti, hranite ta izdelek izven dosega dojenčkov in otrok.
Slike o varnosti izdelka

Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.

Dokumenti o varnosti izdelka

Produktni dokumenti z opozorili ter varnostnimi in drugimi ključnimi informacijami, povezanimi z določenim izdelkom.

5a53657578c2be6559c7a860f7e989854f263786.pdf
<
>
Dodaj na seznam želja

Kratek potiskač za obnohtno kožico iz nerjavečega jekla

ID: 21542828
5,39
Na voljo v 10-12 delovnih dneh
Marketplace ponudba
Nakup je mogoč izključno preko spleta.Več informacij
Prodajalec
Odpremlja iz države
Švedska
Brezskrben nakup
Možnost vračila v 14 dneh
Dostava
Standardna dostavapredvidoma od srede, 15.4. naprej