Omara za hodnik v wenge in sonoma barvi. Drsna vrata brez ogledal na aluminijastih tirnicah.
Drsne omare so funkcionalno pohištvo, ki je zelo priljubljeno. Najdete jih lahko tudi v naši ponudbi. Ena od predlog je 150 cm CLP omara v dveh barvah: wenge in sonoma, ki priklicujeta občutek lesa. Pohištvo je prostorno in udobno za uporabo. Odlično se bo obneslo v spalnici, dnevni sobi ali garderobi. Namenjeno je dvema osebam.
150 cm CLP omara ima številne prednosti, ki jih je vredno omeniti:
- trdnost - pohištvo je izdelano iz visokokakovostne laminirane plošče, ki je odporna na praske in poškodbe,
- odporność - robovi omare so pokriti z ABS oblogo, kar zagotavlja višjo zaščito pred poškodbami,
- kapaciteta - pohištvo vključuje palico za oblačila in predale, kar zagotavlja dovolj prostora za organizacijo,
- udobje uporabnika - sistem delovanja, ki temelji na aluminijastih profilih, zagotavlja odlične vodilne lastnosti vrat in njihovo udobno uporabo.
- funkcionalnost - pohištvo omogoča organizacijo oblačil in tekstila,
- eleganten videz - omara je preprosta v obliki, dvojna barvna shema (wenge in sonoma) pa ji dodaja eleganco,
- privlačna cena,
- garancija - do 24 mesecev!
![]()
Naša ponudba, 150 cm CLP omara, je zelo dobra izbira v mnogih pogledih. Pohištvo je trdno in funkcionalno, poleg tega pa lepo izgleda. Zanesljivo bo služilo še vrsto let. In vse to po dostopni ceni! Omara je namenjena samostojni montaži. Vendar to ni težava - navodila za montažo so priložena naročilu, da olajšajo sestavljanje pohištva.