<
>
Dodaj na seznam želja
Opis izdelka

Ta vrhunska dichtung dichtring je namenjena uporabi v CO2 reduktorjih tlaka in visokotlačnih ceveh. Mere 11,8 x 18 x 3,7 mm in material poliamid zagotavljajo izjemno zmogljivost v zahtevnih pogojih.

Egenschaften in prednosti:

  • Trajnost: Poliamid je izjemno odporen na obrabo, kemikalije in mehanske obremenitve.
  • Odpornost na tlak: Idealna za visokotlačne aplikacije v CO2 sistemih.
  • Enostavna namestitev: Natančne mere omogočajo hitro in zanesljivo montažo brez posebnih orodij.
  • Široka uporabnost: Primerna za industrijske naprave, domače sisteme za pivo ali druge CO2 aplikacije.

Priporočamo redno preverjanje tesnila za optimalno delovanje. Če opazite obrabo, zamenjajte z novo dichtung za preprečitev puščanja plina.

Nakupna odločitev: Izberite kakovostno dichtung in prihranite čas ter denar z zmanjšano potrebo po popravilih. Hitra dostava in zanesljiva kakovost!

Varnostne informacije in dokumenti
Slike o varnosti izdelka

Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.

<
>
Dodaj na seznam želja

Dichtung za CO2 reduktor in visokotlačno cev 11,8x18x3,7 mm poliamid

ID: 5000216625
6,68
Na voljo v 6-9 delovnih dneh
Marketplace ponudba
Nakup je mogoč izključno preko spleta.Več informacij
Prodajalec:
Brezskrben nakup:
Možnost vračila v 14 dneh