KuhinjeHome & CookB2BAkcije & promocije
<
>
Dodaj na seznam želja
Opis izdelka

Kompletni set za napravo JET 30 za črpanje piva je popolna rešitev za uživanje v hladnem, svežem pivu. Set vključuje:

  • JET 30 prenosni hladilnik za pivo, enokanalni prehodni suhi hladilnik, do 35 L/h
  • Leseni sod za napravo JET 30
  • Regulator tlaka enokanalni CO2 za napravo za pivo, 3 bar
  • CO2 jeklenka, 2,0 kg
  • Kompletni CO2 cev, 1,5 m
  • Pivski cev John Guest - 3/8' in 5/8' navojni priključki, 2,00 m - popolnoma pripravljen
  • Nerjaveč ključ za ogljikov dioksid
  • Adapterji za pipice po izbiri (brez pipic, adapter za 5 L, ravno, kombinirano, Köpi, trikotno, košaro), adapter za 5 L sod

Naprava JET 30 je narejena iz nerjavečega jekla, teža 14,5 kg, opremljena z 7 mm cevjo. Mere: Š x G x V 167/281/(vklj. kaplje kapnik) /368 mm. Napajanje: 230V, 50 Hz, 267W, 1,16A. Kompresor: 1/8 PS. Ohišje: kovinsko, prašno barvano, odporno na rjo.

Enostavna namestitev: izpakirajte, nastavite regulator tlaka na CO2 jeklenko, priključite cevi, zabodite sod, nastavite tlak, priključite na elektriko in uživajte v hladnem pivu.

Za čiščenje uporabite primerna čistilna sredstva, da ohranite higieno in dolgo življenjsko dobo naprave. JET 30 je vrhunska v razredu do 35 L/h glede razmerja cena-leistung-kakovost.

Prikaži več
Varnostne informacije in dokumenti
Slike o varnosti izdelka

Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.

<
>
Dodaj na seznam želja

Kompletni set JET 30 za črpanje piva z lesenim sodom in suhim hladilnikom

ID: 5000216043
1.110,98
Na voljo v 7-10 delovnih dneh
Marketplace ponudba
Nakup je mogoč izključno preko spleta.Več informacij
Prodajalec:
Brezskrben nakup:
Možnost vračila v 14 dneh
Dostava
Standardna dostavapredvidoma od srede, 29.4. naprej