+6 slik
<
>
Dodaj na seznam želja
Tehnične podrobnosti
Barva
Rjava
DOLŽINA [CM]
86
ŠIRINA [CM]
35
VIŠINA [CM]
50
Opis izdelka
Ta uporabniku prijazna in klasična omarica za čevlje je izdelana iz trdnega palisandra, zagotavlja pa idealno rešitev za organizirano shranjevanje vaših čevljev. Ta omarica za čevlje je izdelana iz trdnega mangovega lesa, trdega lesa z gostimi vzorci. Trden mangov les je dovolj močan za nošenje teže ter se lahko spopada z vsakodnevno obrabo. Ročna izdelava in elegantni vzorci lesa zagotavljajo, da je vsak kos pohištva poseben in malo drugačen od naslednjega. Ta omarica za hodnik ima 2 prostora z vrati, ki nudita dovolj prostora za shranjevanje vaših čevljev. Stranska omarica ima tudi 4 kolesa, zato je preprosta za premikanje. Pomembna opomba: Vzorci lesa se od kosa do kosa razlikujejo, zato je vsak kos edinstven; dostava je naključna.Material: Trden mangov les in železo s prašnim premazomDimenzije: 86 x 35 x 50 cm (Š x G x V)Finiš: Brušeno in lakiranoS 4 kolesci
Varnostne informacije in dokumenti
Podatki o proizvajalcu

Podatki o proizvajalcu vključujejo informacije (naziv, naslov, državo in elektronski naslov) povezane s proizvajalcem izdelka.

Haba Trading B.V.

Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo

The Netherlands

[email protected]

Odgovorna oseba v EU

Gospodarski subjekt s sedežem v EU, ki zagotavlja skladnost izdelka z zahtevanimi predpisi.

Haba Trading B.V.

Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo

The Netherlands

[email protected]

Slike o varnosti izdelka

Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.

+6 slik
<
>
Dodaj na seznam želja

Omarice za obutev - Kopa za čevlje iz trdnega mangovega lesa 86x35x55 cm

ID: 21777772
-91,31 €
226,68
317,99 €
Na voljo v 6-8 delovnih dneh
Marketplace ponudba
Nakup je mogoč izključno preko spleta.Več informacij
Prodajalec:
Odpremlja iz države:
Nizozemska
Brezskrben nakup:
Možnost vračila v 14 dneh