Obveščamo vas, da bo danes, 15. 6. 2025 potekala nadgradnja sistema, zaradi česar lahko pride do motenj pri delovanju strani.
Miška ustvarjena za gaming. Podpira različne načine igranja in držanja miške, opremljena je z 9 gumbi ter prilagodljivo Razer Chroma RGB osvetlitvijo, ki omogoča več kot 16,8 milijonov barv in številne svetlobne učinke. Osvetlitev se tudi odziva na igre podprte s strani Chroma integracije.
Basilisk V3 X Hyperspeed je opremljena z naprednim optičnim senzorjem 5G z ločljivostjo do 18.000 DPI, ki omogoča do piksla natančno merjenje in hitre odzive. Gumba imata mehanska stikala 2. generacije s pozlačenimi konektorji, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odličen odziv z vsakim klikom.
Miško je mogoče povezati z USB HyperSpeed sprejemnikom ali z Bluetooth povezavo. AA baterija omogoča do 285 ur igranja s HyperSpeed in do 535 ur z Bluetooth povezavo. Miško in tipkovnico je mogoče tudi povezati z istim Razer USB sprejemnikom, kar sprosti USB vhod računalnika in poenostavi upravljanje.