+2 sliki
<
>
Dodaj na seznam želja
Opis izdelka

Komplet za spajkanje Flux 338 + tekoči kositer 217 °C + 2x bat, 2x igla

✅ Visoka kakovost in enostavna uporaba: Flux je izdelan iz najboljših materialov, kar zagotavlja njegovo učinkovitost med delom. Zaradi svoje posebne gelaste konsistence se flux enostavno razmaže, kar olajša natančno nanašanje na spajkalne površine.

✅ Tekoči kositer z nizko tališčem: Tekoči kositer s tališčem 217 °C omogoča natančno in nadzorovano spajkanje pri nižji temperaturi, kar ščiti občutljive elektronske elemente.

✅ Uporaba v GSM in BGAP sitih: Idealna za GSM tehnologijo in BGAP sita, zagotavlja želeno reprodukcijo spajkalnih polj na BGA vezjih.

✅ Dodatni brizgalniki in igle: Komplet vsebuje 2 brizgalnika in 2 igle, kar olajša nanašanje Fluxa in kositra ter dodatno poveča vsestranskost kompleta.

Varnostne informacije in dokumenti
Slike o varnosti izdelka

Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.

+2 sliki
<
>
Dodaj na seznam želja

ROSFIX SET SPAJKALNI KOMPLET FLUX 338 IN TEKOČA SPAJKA 217°C – 2X BAT, 2X IGLA | ZA GSM IN BGA

ID: 5000075812
10,99
Na voljo v 2-5 delovnih dneh
Marketplace ponudba
Nakup je mogoč izključno preko spleta.Več informacij
Prodajalec:
Odpremlja iz države:
Poljska
Brezskrben nakup:
Možnost vračila v 14 dneh
Garancija:
24 mesecev