Kot del sistema Ryobi 18V ONE+™ z več kot 200 brezžičnimi orodji za dom, vrt, avtomobile, ustvarjanje in še veliko več, je Ryobi 18V ONE+™ R18MS216-0 drsna preklopna žaga popolna za izvajanje ravnih ali kotnih rezov v lesene letve, obloge vrat, podstavke in še veliko več. Zasnovana za moč in prenosljivost, je ta drsna preklopna žaga idealna za vse, ki želijo natančno izvajati prečne, poševne, kotne in sestavljene reze v lesu. Z impresivno maksimalno zmogljivostjo reza 70 mm x 270 mm pri 90°, je ta brezžična preklopna žaga primerna za rezanje široke palete vrst lesa, vključno z 2" x 10" borom ali hrastom. Značilnost žage je sprednji tirnični dizajn, ki žago naredi bolj kompaktno in lahko za lažji transport in shranjevanje. Premium odlitkasta aluminijasta osnova zagotavlja popolnoma ravno površino za rezanje, vgrajeni laser pa zagotavlja maksimalno vidnost linije reza. Uporaba priloženega tankoreznega 216mm 48-zobnega karbidno koničnega lista zagotavlja odlično zmogljivost, kakovost reza in podaljšan čas delovanja. Z uporabo 5ah baterije (ni vključena) lahko Ryobi R18MS216-0 izvede do 292 rezov v 50 mm x 100 mm borovem lesu z enim polnjenjem. To je golo orodje - baterija in polnilec nista vključena."
Prikaži več
<
>
Dodaj na seznam želja
Ryobi aku zajeralna žaga R18MS216-0(18V ONE+,216mm,brez aku)