Siemens Dig.Industr. odklopnik 3RV2011-0CA10
Rizvajalec: Siemens Dig.Industr.
Oznake: Motorni odklopnik 0,18-0,25A
Tip: 3RV2011-0CA10
Odklop preobremenitve Nastavitev toka: 0,18.. 0,25 A
Območje nastavitve trenutnega odklopa kratkega stika: 3,3 A
S toplotno zaščito: da
občutljiv na izpad faze: da
tehnologija odklopa: magnetna
Namenska delovna napetost: 690 V
Napredni trajni tok Iu: 0,25 A
Napredna delovna moč pri AC-3, 230 V: 0 kW
Napredna delovna moč pri AC-3, 400 V: 0,06 kW
Tip priključka glavnega tokokroga: Vijačni priključek
Tip pogona: Rotirni gumb
Tip naprave: Namestna vgradna naprava
Z vgrajenim pomožnim stikalom: ne
Z vgrajenim prenizkonapetostnim odklopom: ne
Število polov: 3
Merljivi kratkostični odklopni tok Icu pri 400 V, AC: 100 kA
Razred zaščite (IP): IP20
Višina: 97 mm
Širina: 45 mm
Globina: 97 mmSiemens Dig. Industrijski odklopnik 3RV2011-0CA10: več podrobnostiOdklopnik velikosti S00 za zaščito motorja, CLASS 10 A izklop 0,18...0,25 A N-izklop 3,3 A vijačni priključek Standardna stikalna zmogljivost Odklopnik SIRIUS 3RV2 za zaščito motorja za varen odklop v primeru kratkega stika ter zaščito bremena in sistema pred preobremenitvijo, pa tudi za varen odklop sistema iz omrežja. Kompaktni in klimatsko odporni odklopniki so zaradi majhnega odvajanja toplote optimizirani za uporabo v napajalnih sistemih, seveda tudi za motorje IE3/IE4 in enako za preklop enosmernega toka. Svetovne odobritve (npr. IEC in UL/CSA) in uporaba v potencialno eksplozivnih okoljih (ATEX ali IEC Ex) so samoumevne, na voljo pa so različice naprav za zaščito motorjev (tudi s funkcijo preobremenitvenega releja), sistemsko zaščito, zaščito pred kratkim stikom zagonskih kombinacij, zaščito transformatorjev, kot glavna in zasilna stikala ter za uporabo v omrežjih IT. Na voljo so z vijačnim ali vzmetnim priključkom za hitro, brez vzdrževanja in odporno na tresljaje ter po želji z vgrajenim pomožnim stikalom. obsežna ponudba dodatne opreme, kot so pomožna stikala, pomožni sprožilci, signalna stikala itd. je standardizirana za vse velikosti. Uporaba različnih možnosti dovajanja energije, kot je na primer povezan sistem dovajanja SIRIUS 3RV29, znatno zmanjša ožičenje glavnega tokokroga. odklopniki 3RV2 nadomeščajo preizkušeno serijo 3RV1. preprost, učinkovit, vedno posodobljen - modularni sistem SIRIUS. EAN: 4011209712331