Sistem za točenje piva Stream 50 je idealna rešitev za hitro in učinkovito hlajenje piva z visokim pretokom. Kompletni set vključuje 2-vodni suhi hlajevalnik iz nerjavnega jekla, ki zagotavlja konstantno hlajenje in natančno temperaturo.
Vrline: 45 % bolj učinkovit kot običajni modeli, prihrani energijo in zmanjša stroške. Kompakten dizajn za enostavno postavitev na pult. Enostavna nega z odstranljivim odkapnim pladnjem iz nerjavnega jekla.
Uporaba: Povežite z jeklenko CO2 in cevmi preko John Guest priključkov. Vklopite in počakajte 2-4 minute za aktivno hlajenje. Redno čistite za higieno.
Kompatibilen z običajnimi KEG sistemi. Hitra priprava in enostavna uporaba zagotavljata zadovoljstvo gostov.
Slike o varnosti izdelka vsebujejo opozorila na embalaži izdelka in lahko vključujejo ključne varnostne informacije, povezane z določenim izdelkom.
