Umetna cvetna veja Viridis z motivom krizanteme je elegantna dekoracija, ki prostoru doda toplino, barvo in prefinjen značaj. Zaradi skrbno oblikovanih detajlov in naravnega videza je odlična izbira za vse, ki želijo uživati v lepoti cvetja skozi vse leto, brez potrebe po vzdrževanju.
Veja dolžine 69 cm se lepo poda v vaze, aranžmaje, šopke in različne dekorativne kompozicije. Je vsestranska rešitev za dom, pisarno, sprejemne prostore ali druge notranje ambiente, kjer želite ustvariti prijeten in urejen videz.
Izdelek je del kolekcije Viridis znamke MONDEX since1986, kar zagotavlja dovršen dizajn in kakovostno izdelavo. Pakiranje vsebuje 2 kosa, zato je še posebej priročno za ustvarjanje bolj polnih aranžmajev ali za kombiniranje z drugimi cvetličnimi elementi.