Išči
Big BangIzdelkiVrt & orodjeUrejanje okoliceVisokotlačni čistilnikiADAPTER / ADAPTER ZA TLAČNI ČISTILNIK KÄRCHER M22 NA BAJONET KÄRCHER K

ADAPTER / ADAPTER ZA TLAČNI ČISTILNIK KÄRCHER M22 NA BAJONET KÄRCHER K

ID: 22047347
12,99 €
Možnost vračila v 14 dneh 
Dostava
Standardna dostava  predvidoma od srede, 21.5. naprej
Ponudba prodajalca Big Bang eTržnice. Nakup je mogoč izključno preko spleta.
Več informacij
Prodajalec: Rosfix
Več o prikazovanju ponudb
Opis izdelka
ADAPTER / ADAPTER ZA TLAČNI ČISTILNIK KÄRCHER M22 NA BAJONET KÄRCHER K

 

Adapter / adapter za tlačne čistilnike Kärcher M22 z bajonetom Kärcher K

Adapter omogoča pritrditev dodatne opreme z bajonetom Karcher serije K na pištole z navojem M22, ki se najpogosteje uporablja v profesionalni seriji HD / HDS in povsod, kjer je priključni navoj M22.

☑️ Enostavna namestitev: namestitev adapterja je hitra in intuitivna, kar vam omogoča uporabo različnih dodatkov brez potrebe po dodatnem orodju.

☑️ Trajnost in zanesljivost: Adapter je izdelan iz visokokakovostnih materialov, zato zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost proti poškodbam.

☑️ Večja učinkovitost čiščenja : Z uporabo profesionalne dodatne opreme lahko občutno izboljšate učinkovitost pralnega stroja, kar omogoča hitrejše in temeljitejše čiščenje.

Združljiv s serijo HD / HDS: Idealen za profesionalne pralne stroje Karcher z navojem M22.

Standardni priključek M22x1,5 mm: ima 14 mm steblo, združljivo s pralniki Karcher serije HD / HDS, in bajonetno vtičnico za serijo K.

Trajnost: Največji tlak 160 BAR in najvišja temperatura 60 °C zagotavljata dolgotrajno in varno uporabo.

Opozorilo: Adapter ni primeren za pralne stroje Karcher z novim priključnim sistemom EASY LOCK.

✳️ Specifikacije:

✔️ Vrsta priključka: M22x1,5 (14 mm steblo)

✔️ Najvišji tlak: 160 BAR

✔️ Najvišja temperatura: 60° C

✔️ Združljivost: Karcher HD / HDS

Varnostne informacije in dokumenti