Sklopni rele 58.P4.8.230.0060
Proizvajalec:FinderNaziva:Sklopni rele 4 preklopni kontakti 7ATip:58.P4.8.230. 0060Razporeditev električnega priključka:Vtični priključekZ odstranljivimi sponkami:NeNominalni tok:7 ANominalna krmilna napajalna napetost Us pri izmenični napetosti 50 Hz: 230 VNominalna krmilna napetost Us pri AC 60 Hz:230 VNapetost za sprožitev:ACPogon, polarnost:nepolariziranPreklopno vedenje pogona:monostabilenŠtevilo kontaktov kot preklopnih kontaktov: 4S prisilno vodenimi kontakti:neTrip preklopnega kontakta:Samostojni kontaktKompletna naprava s podstavkom:daS LED indikatorjem:daMaterial za premaz kontaktov: termoplastMaterial kontakta:drugoRazred zaščite (IP):IP20Širina:31 mmVišina:95,5 mmGlobina:82,7 mmPriključni rele 58. P4.8.230.0060: Dodatne informacijeVezni rele za DIN-lestvico s push-in priključki, 4 preklopni kontakti 7 A / 250 V AC, napetost tuljave 230 V AC, z vgrajeno LED in dušenjem EMC motenj EAN: 8012823403175
Priložen: Iskalni spojni rele 4 preklopni kontakti 7 A 58.P4.8.230.0060, enota pakiranja: 10 kosov, EAN: 8012823403175
Slika je podobna.
Upoštevajte tehnične podatke in EAN izdelka.
Prikaži več
<
>
Dodaj na seznam želja
Finder spojni rele 4 preklopni kontakti 7A 58.P4.8.230.0060