Vezalni rele 4C.02.8.230.0060
Proizvajalec: Finder
Oznake: Vezalni rele 2W 8A Spsp.230VAC
Tip: 4C.02 .8.230. 0060
Načrt električnega priključka: Vijačni priključek
Z odstranljivimi sponkami: Ne
Nominalni tok: 8 A
Namenska krmilna napajalna napetost Us pri AC 50 Hz: 230 V
Določena krmilna napetost Us pri AC 60 Hz: 230 V
Napetost za sprožitev: AC
Pogon, polarnost: nepolariziran
Preklopno vedenje pogona: monostabilen
Število kontaktov kot preklopnih kontaktov: 2
S prisilno vodenimi kontakti: ne
Tip preklopnega kontakta: Samostojni kontakt
Kompletna naprava z vtičnico: da
Z LED prikazovalnikom: da
Tip zaščite (IP): IP20
Širina: 15,8 mm
Višina: 82,9 mm
Globina: 68,1 mmPriključni rele 4C. 02 .8.230.0060: več podrobnostiVezni rele za DIN-lestvico z vijačnimi sponkami, 2 preklopna kontakta 8 A / 250 V AC, napetost tuljave 230 V AC, material kontaktov AgNi, z vgrajeno LED in dušenjem EMC motenj EAN: 8012823320519
Na voljo z: Iskalni spojni rele 2W 8A Spsp.230VAC 4C.02.8.230.0060, enota pakiranja: 1 kos, EAN: 8012823320519