Sklopni rele 58.P4.9.024.0050
Proizvajalec: Finder
Naziva: Sklopni rele 4 preklopni kontakti 7A
Tip: 58.P4.9.024. 0050
Razporeditev električnega priključka: Vtični priključek
Z odstranljivimi sponkami: Ne
Nominalni tok: 7 A
Določena krmilna napetost Us pri enosmernem toku: 12 V
Razred napetosti za aktiviranje: DC
Pogon, polarnost: nepolariziran
Preklapljanje pogona: monostabilen
Število kontaktov kot preklopnih kontaktov: 4
S prisilno vodenimi kontakti: ne
Trip preklopnega kontakta: Samostojni kontakt
Kompletna naprava z vtičnico: da
Z LED prikazovalnikom: da
Tip zaščite (IP): IP20
Širina: 31 mm
Višina: 95,5 mm
Globina: 82,7 mmPrevodni rele 58. P4.9.024.0050: več podrobnostiVezni rele za DIN-lestvico s push-in priključki, 4 preklopni kontakti 7 A / 250 V AC, napetost tuljave 24 V DC, z vgrajeno LED in dušenjem motenj EMC. EAN: 8012823403076
Na voljo z: Iskalni spojni rele 4 preklopni kontakti 7A 58.P4.9.024.0050, enota pakiranja: 1 kos, EAN: 8012823403076