Finder Vtič/Printrel.230VAC1W10A 40.51.8.230.0000
Proizvajalec: Finder
Oznake: Vtič/Printrel.230 VAC1W10A z razmikom 5 mm
Tip: 40.51.8.230. 0000
Način izvedbe električnega priključka: Vtični priključek
Z odstranljivimi sponkami: Ne
Nominalni tok: 10 A
Nominalna krmilna napajalna napetost Us pri AC 50 Hz: 230 V
Nominalna krmilna napetost Us pri AC 60 Hz: 230 V
Napetost za sprožitev: AC
Pogon, polarnost: nepolariziran
Preklopno vedenje pogona: monostabilen
Število kontaktov kot preklopnih kontaktov: 1
S prisilno vodenimi kontakti: ne
Tip preklopnega kontakta: Samostojni kontakt
Kompletna naprava z vtičnico: ne
Z LED prikazovalnikom: ne
Razred zaščite (IP): IP20
Širina: 12,4 mm
Višina: 25 mm
Globina: 29 mmVtič/pritisk. 230 VAC1W10A 40.51.8.230.0000: več podrobnostiVtičnica/printerski rele 1 preklopni kontakt (AgNi) za 10 A / 250 V AC, razmik med kontakti: 5,0 mm Podatki o tuljavi: 230 V AC, 1,2 VA, 28000 Ohm, tip zaščite releja: RT II EAN: 8012823239699
Na voljo z: Finder Steck/Printrel.230VAC1W10A 5mm razmik 40.51.8.230.0000, enota pakiranja: 1 kos, EAN: 8012823239699