Sklopni rele 4C.P2.9.024.0050
Proizvajalec: Finder
Naziva: Sklopni rele 2 preklopna kontakta 8A
Tip: 4C.P2.9.024. 0050
Razporeditev električnega priključka: Vtični priključek
Z odstranljivimi sponkami: Ne
Nominalni tok: 8 A
Določena krmilna napetost Us pri enosmernem toku: 24 V
Napetost za sprožitev: DC
Pogon, polarnost: polarnost obrnjena
Preklapljanje pogona: monostabilen
Število kontaktov kot preklopnih kontaktov: 2
S prisilno vodenimi kontakti: ne
Trip preklopnega kontakta: Samostojni kontakt
Kompletna naprava z vtičnico: da
Z LED prikazovalnikom: da
Tip zaščite (IP): IP20
Širina: 15,8 mm
Višina: 95,5 mm
Globina: 65,3 mmPriključni rele 4C. P2.9.024.0050: več podrobnostiVezni rele za DIN-lestvico s push-in priključki, 2 preklopna kontakta 8 A / 250 V AC, napetost tuljave 24 V DC, material kontaktov AgNi, z vgrajeno LED in dušenjem EMC motenj EAN: 8012823402017
Na voljo z: Iskalni spojni rele 2 preklopna kontakta 8A 4C.P2.9.024.0050, enota pakiranja: 1 kos, EAN: 8012823402017